Повідомлення інформації про ліквідацію Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу «Глорія”

ПОВІДОМЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

про ліквідацію Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу «Глорія» (код за ЄДРІСІ – 233594), порядку та строку пред’явлення кредиторами своїх вимог

Керуючись вимогами розділу ІІ Положення про порядок припинення пайового інвестиційного фонду, затвердженого рішенням НКЦПФР від 19.11.2013 № 2605 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.12.2013 р. за № 2128/24660, ліквідаційна комісія Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу «Глорія» (далі – ПВІФ «Глорія»/Фонд) Приватного акціонерного товариства «Компанія з управління активами «Карпати-інвест» (далі – Товариство) повідомляє наступне.

Читати далі

Повідомлення інформації про ліквідацію Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу «Рітейл інвест”

ПОВІДОМЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

про ліквідацію Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу «Рітейл інвест» (код за ЄДРІСІ – 2331375), порядку та строку пред’явлення кредиторами своїх вимог

Керуючись вимогами розділу ІІ Положення про порядок припинення пайового інвестиційного фонду, затвердженого рішенням НКЦПФР від 19.11.2013 № 2605 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.12.2013 р. за № 2128/24660, ліквідаційна комісія Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу «Рітейл інвест» (далі – ПВІФ «Рітейл інвест»/Фонд) Приватного акціонерного товариства «Компанія з управління активами «Карпати-інвест» (далі – Товариство) повідомляє наступне.

Читати далі

Нам 24 роки!

03 серпня 2018 року Приватне акціонерне товариство

«Компанія з управління активами «Карпати-інвест»

відзначило 24-ту річницю своєї діяльності!

Наш досвід та репутація – запорука Вашого успіху!

Протягом цього періоду Компанія плідно і відповідально працювала на фондовому ринку країни, реалізувала низку власних інвестиційних проектів, сприяла економічному розвитку наших партнерів, дотримуючись засад надійності та фаховості.

Читати далі

ПрАТ КУА «Карпати інвест» отримала звання «Лідер року 2017».

           ПрАТ КУА «Карпати інвест» увійшла в число кращих підприємств України за версією Національного бізнес-рейтингу та отримала статус «Лідер року 2017». Він підтверджує фінансово-економічні успіхи компанії та її високу ділову репутацію.

Це звання присвоюється успішним підприємствам, які сумлінно сплачують податки, розвивають національну економіку, дотримуються принципів соціальної відповідальності перед суспільством і формують позитивний імідж своєї країни. Лідери рейтингу – компанії, які не тільки плідно ведуть бізнес, а й дбають про співробітників, підтримують відкритий діалог з партнерами та клієнтами, впроваджують інновації, йдуть у ногу з часом.

Оголошення про прийняття рішення про продовження строку діяльності ПВІФа «Глорія»

ОГОЛОШЕННЯ

про прийняття рішення про продовження строку діяльності ПВІФа «Глорія»

31.01.2017 р. Правління Приватного акціонерного товариства «Компанія з управління активами «Карпати-інвест» (ідентифікаційний код – 22334753; місцезнаходження: 79018, Львівська область, м. Львів, вул. Головацького, буд. 23а) (далі – Товариство) прийняло рішення (протокол засідання № 02/17) про продовження строку діяльності Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу «Глорія» (далі – ПВІФ «Глорія»/ Фонд) ще на 10 (десять) років – до 16.03.2027 р. включно.

Читати далі

Оголошення про прийняття рішення про продовження строку діяльності ПВІФа «Дукат»

ОГОЛОШЕННЯ

про прийняття рішення про продовження строку діяльності ПВІФа «Дукат»

31.01.2017 р. Правління Приватного акціонерного товариства «Компанія з управління активами «Карпати-інвест» (ідентифікаційний код – 22334753; місцезнаходження: 79018, Львівська область, м. Львів, вул. Головацького, буд. 23а) (далі – Товариство) прийняло рішення (протокол засідання № 01/17) про продовження строку діяльності Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу «Дукат» (далі – ПВІФ «Дукат»/ Фонд) ще на 10 (десять) років – до 16.03.2027 р. включно.

Читати далі

Відомості про компанію

20 років на ринку. Фаховість та стратегія.

     В сучасних умовах ринку компанія, що збереглась протягом 20 років – це вже успіх, це вже саме по собі досягнення. «Карпати-інвест» це вдалося. І більше того, при цьому компанія настільки утримує своє положення на ринку, що будь-які сумнівні проекти, з яких можна швидко отримувати прибуток, не розглядаються. Основний акцент діяльності компанії робиться на те, що приносить прибуток завдяки розумно побудованим схемам в рамках діяльності компанії.

     Таким чином, ПрАТ КУА «Карпати-інвест» отримало протягом свого існування статус фінансової компанії з управління активами, що зі всіх боків збирає про себе тільки позитивні відгуки та невпинно примножує задоволених клієнтів. Зважаючи на конкуренцію на ринку, компанія щодня дає результат, який з кожним роком стає все краще і масштабніше.

     У “Карпати-інвест” працює молодий і працьовитий колектив. Люди навчаються, розвиваються, вдосконалюють свій професіоналізм. Майже всі працівники отримують сертифікати для підтвердження фаху.

     Крім цього, у колективі “Карпати-інвест” присутні експерти-оцінювачі, аудитори, фахівці з управління активами, торговці цінними паперами, які дозволяють більш чітко формувати стратегію розвитку підприємства та враховувати всі нюанси роботи на ринку. 

     Компанія готує свої кадри, що дає можливість займатися різноплановими послугами та постійно розвивати фінансовий менеджмент як основну складову обслуговування клієнтів.

Читати далі